Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miniszlifierka zestaw
#1
Mam zamiar zaopatrzyć się w zestaw miniszlifierki do napraw i ew.polerki trudno dostępnych części. Dostępnych jest wiele zestawów , głównie z państwa środka . Możecie polecić sprzęt w miarę dobry i w rozsądnej cenie . Mam na oku Tooltec z 210 elementami produkowany dla sieci sklepów Netto .
#2
Mam 3 sztuki - różnych firm i najtańsza była verto

http://allegro.pl/miniszlifierka-verto-1...55506.html

najlepiej się sprawdza do polerowania i różnych prac przy lampach - za tą cenę można się pokusić... Pozostałe 2 mam do prac precyzyjnych - są fajne ale silniki trochę za słabe.

W linku przypadkiem wrzuciłem używaną - nowe są o 15 - 20 zł droższe.
Skype: kogo..
#3
Ja używam Proxon`a Smile
i wiele narzędzi Dremel`a.
#4
Dzięki . Proxxon drogi , ale może warto przemyślec . Słyszałem opinie fachowców - budowlańców , że kupują tanie chińskie sprzęty (najczęściej w sieciówkach) i dają im ostro w kośc , często sprzet ma 2 letnią gwarancję i nie przejmują się ich niezawodnością Smile . Osobiście jestem zdania , że"tanie mięso psy jedzą "
#5
Moja Verto miała faktycznie dwuletnią gwarancję, która się przydała bo dziadostwo 2 razy padło. 2 krotnie wymiana na nową i dopiero trzeci egzemplarz chodzi już prawie 8 lat. Też jestem zdania, że warto zainwestować w sprzęt markowy - taki sprzęt później cieszy i robi robotę...
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości