Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampa petromaxa
#1
Zastanawiam sie bardzo nad tym czy kupic nowa czy stara lampe dobrej jakosc np z demobilu bundeshwery petronaxa,lampe na 100 lat, dobra solidna..
Znalalzlem na olx-e takowa stara z wojska niemieckiego, mowia ze te nowe petromaxy sa robione w chinach. Wiec tak sie zastanawiam, czy tej z olx nie zakupic...Jak jest z czesciami do niej i czy wogole warto czy dac sobie spokoj. Czy cena dobra itp

Przesylam link do aukcji i prosze o rade.

http://olx.pl/oferta/stara-lampa-wojska-...=755177253


pozdr Michal z Gdanska
#2
Witaj na forum polampionych Wink
kup se Bundesa z demobilu. Z częściami nie ma najmniejszego problemu.
Co do ceny: link nie działa, a sam musisz sobie odpowiedzieć czy cena Ci pasuje czy nie.
Zawsze możesz znaleźć taniej niż to co aktualnie znalazłeś, tylko w ten sposób myśląc każda będzie za droga i jak długo
będziesz szukał?
Musisz sam podjąć decyzję względem ceny i tego czy chcesz mieć lampę już czy za jakiś czas.
#3
OK,

Linka na dole:
http://olx.pl/oferta/stara-lampa-wojska-...74PM9.html

Kupiłem ja za 400 zl z przesyłką. Wszystko podobno chodzi, zobaczymy jak przyjedzie. Niby jest wszytsko, kluczyk lejek, Pan mowi, że lampa pali dobrze. Jak przyjdzie do sprawdzę wszystko.

Pozdrawiam Michał



(23-10-2014, 00:20)HansDKW napisał(a): Witaj na forum polampionych Wink
kup se Bundesa z demobilu. Z częściami nie ma najmniejszego problemu.
Co do ceny: link nie działa, a sam musisz sobie odpowiedzieć czy cena Ci pasuje czy nie.
Zawsze możesz znaleźć taniej niż to co aktualnie znalazłeś, tylko w ten sposób myśląc każda będzie za droga i jak długo
będziesz szukał?
Musisz sam podjąć decyzję względem ceny i tego czy chcesz mieć lampę już czy za jakiś czas.
#4
Pogratulował.
Będzie Pan zadowolony. Big Grin
#5
Gratulacje! Lampa wygląda ładnie, fajny zestawik na start Smile
Skype: kogo..
#6
No i podjąłeś męską decyzję , brawo Smile
Jeśli wszystko z opisu się zgadza, to będziesz zadowolony, bo to wspaniałe lampy są.
Powodzenia Big Grin
#7
Skoro to pierwsza kolegi tego typu lampa, to zachęcam do podzielenia się uwagami po pierwszym odpaleniu. Zawsze to fanie poczytać i przypomnieć sobie swoje własne wrażenia Smile
#8
Chłopaki, dziękuje za pomoc.
Wiem, że można by ją było taniej kupić, ale ja chciałem tą. Mieszkam w starej kamienicy w Gdańsku, moja wspólnota jak tak dalej pójdzie doprowadzi do odłączenia prądu..Wtedy (zima) maszyna petromaxa jak znalazł Smile. Lampa pali, dostałem zdjęcie. Mam nadzieję, że na długo na forum zostanę...W tych lampach podoba mi się to, że nie są takie bezduszne jak led czy swietlówki, wydaja dżwęki jak pracują, dają ciepło, taki kombajn, mam nadzieje, że prosty w obsłudze i niezawodny. Przyjdzie prawdopodobnie w poniedziałek. Napisze jak poszło.
#9
Do ogrzania mieszkania w zimie to nie wystarczy, ale żeby oświetlić mieszkanie to ok - w pokoju będziesz miał bardzo jasno Smile
#10
I śmierdząco jak z silnika spalinowego przy okazji chyba, że na spirytus przerobisz od razu.
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości