Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampa Geniol D-206 250CP
05-09-2017, 23:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2017 00:45 przez piotr.)
Lampa Geniol D-206 250CP
Sprzedam lampę Geniol o mocy 250cp.

Stan zachowania idealny, technicznie "do rozruszania". Szkło oryginalne. Cała lampa wygląda na praktycznie nieużywaną. Wizualnie w zasadzie nie ma się do czego przyczepić, poza delikatnym, włosowatym pęknięcie, kosza (wadę fabryczną) widoczna na jednym ze zdjęć, pomiędzy pompką a manometrem. Chrom i nikiel są w super stanie, choć możnaby jeszcze trochę podpolerować zbiornik - kwestia gustu. Ciemniejsze plamki na zbiorniku, to zacieki z wody.

Więcej zdjęć pod linkiem: http://www.aukcjoner.pl/gallery/026514790-1.html#I1

Cena 450zł +wysyłka.

İmage İmage İmage İmage İmage İmage
Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 09:08
RE: Lampa Geniol D-206 250CP
Bardzo łady, chyba nie będziesz długo szukał na niego nowego właściciela. Mam identycznego i jakiś czas temu szukałem informacji na temat montażu w nich czerwonych grzybków od pompek, bo myślałem, że może coś podmienione z chińczyka czy co?? Okazało się, że w tych lampkach tak ma być - są to oryginalne pompki w geniolach/lantarne z epoki.

06-09-2017, 15:34
RE: Lampa Geniol D-206 250CP
Dzięki. Kiedyś też zastanawiałem się nad tymi kolorkami i okazało się właśnie, że tak ma być. Geniol często stosował czerwone dodatki, ale w tym modelu jest bardzo ciekawie, bo pompka jest czerwona, rapid niebieski, a pokrętło czarne Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS