Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolekcja rośnie
Fajne - tak samo jak plakaty za nimi.
Skype: kogo..
Odebrałem Optimusa 930 jest w świetnym stanie chciałem go odpalić ale nie mam siatki.Stojąc obok Petromaxa wygląda jak liliput


Załączone pliki Miniatury
   
Fajny ten Optimus, odpowiednik Petromaxa 2827, ja dostałem takiego w prezencie od sąsiada...
(02-12-2017, 13:21)borys1958 napisał(a): Odebrałem Optimusa 930 jest w świetnym stanie chciałem go odpalić ale nie mam siatki.Stojąc obok Petromaxa wygląda jak liliput

(02-12-2017, 14:41)alenstein napisał(a): Fajny ten Optimus, odpowiednik Petromaxa 2827, ja dostałem takiego w prezencie od sąsiada...

Tak, czytałem Twojego posta.


Załączone pliki Miniatury
   
Cena spadła za całą kolekcję 2500 koron to jest około 1100 zł.Wyjątkowo atrakcyjna oferta.
https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?...=109241907
Mogę się połowę dorzucić i się podzielimy tą kolekcją :-) .
Bardzo poważnie zastanawiałem się nad jej kupnem ale za kilka dni jadę na święta do Polski.Pieniądze nie są duże ale byłby problem z odbiorem paczki a oprócz tego trzeba doliczyć około 500 może 600 koron za przesyłkę.Poza tym w ciągu ostatnich dwóch tygodni kupiłem cztery lampy a w domu mam poważny remont i muszę chwilowo ograniczyć wydatki.Dzięki za propozycję ale może innym razem.
Po pracy postanowiłem odwiedzić miejsce gdzie znalazłem moją pierwszą lampę Primusa 1020.Nic ciekawego nie było więc wychodzę z pomieszczenia i idę do auta.Nagle słyszę że ktoś mnie woła odwracam się i widzę jednego z pracowników który mówi że ma cos dla mnie.Wszedł do magazynu i wynosi Petromaxa 828 z czerwonym daszkiem.Ogólnie lampa w dobrym stanie zawór działa cyngiel rapida chodzi pompka chodzi trochę pogięty daszek dwa wgniotki na zbiorniku oraz brak manometra.No ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.


Załączone pliki Miniatury
   
Nareszcie w domu miałem trochę czasu na porządki ale sześć lamp i tak zostało w Norwegii.


Załączone pliki Miniatury
   
ale mosiądzu... Smile Kolekcja rośnie w oczach.
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości