Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile paliwa?
09-01-2014, 21:11
Ile paliwa?
Takie pytanie czysto socjologiczne Wink
Ile paliwa wypalacie miesięcznie??

Mi w ostatnim okresie na jednej lampie wychodziło średnio około 10l miesięcznie.
A jak u was??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 21:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2014 10:42 przez Tyrell.)
RE: Ile paliwa?
Ja przepalam z litr na miesiąc. Ostatnio więcej denaturatu bo aura do przechadzek z lampą nie nastraja Smile

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-01-2014, 21:19
(09-01-2014 21:16)Tyrell napisał(a):  Ja przepalam z litr na miesiąc. Ostatnio więcej denaturatu bo aura do przechadzek z lampa nie nastraja Smile

Zaskoczyłeś mnie.
W takim razie moje zużycie to nic innego jak przesada Wink
09-01-2014, 21:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2014 21:55 przez Tyrell.)
Ja pale tylko hobbystycznie. Ewentualnie dla radości okazjonalnych gości. Raz tylko wyłączyli mi na 4 godziny prąd to miałem mus i poszlo pół litra z ogórkami na zagryche. Tak na zabicie nudy Smile

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
09-01-2014, 21:39
Ano.. przyjdzie wiosna/lato - grille i wieczorne nasiadówy przy drinie na dworze to i zibro więcej pójdzie Smile Byle szybciej Smile

Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
09-01-2014, 21:47
Zimą idą w parę dwie pojemności lampy tygodniowo. Wiosna/jesień to moje szczyty zużycia do pojemności jednej lampy dziennie + imprezy okolicznościowe Smile gdzie palę kilka lamp w jednym momencie.
Średniej nie liczyłem ale myślę że to zdecydowanie więcej niż 10 L/ miesiąc ale moje paliwo Smile ( wiecie jakie) jest mniej kaloryczne co skutkuje większym zużyciem.
Pozdrawiam.

Dymogeneratory Smok >>> Helica
09-01-2014, 22:12
Pewnie smakujesz czy aby nie mdłe przed każdym zalaniem to i zużycie większe hehe :]

09-01-2014, 22:43
Spirytus nawet najlepszy nie jest smaczny z swojej natury ale rozrobiony(rozcieńczony), przemacerowany z owocem, czy czymś zaprawiony to i owszem Big Grin. Po takich zabiegach staje się niepalny-czytaj nieprzydatny do użycia w lampach.
Pozdrawiam.

Dymogeneratory Smok >>> Helica
09-01-2014, 22:53
Wiem, wiem :] Zapasy pigwówki i aroniówki czekają do wiosny na degustację :]

10-01-2014, 22:28
Ja miesiecznie zuzywam ok. 2 litry rozpalki do grilla. Teraz pewnie wiecej bo codziennie w altance dogrzewam sie kuchenka turystycznaSmile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS