Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasag 351L regulacja płomienia
#11
To może masz nadmiar powietrza w mieszance?
Skype: kogo..
#12
Własnie owa odległośc pomoże w diagnozie
#13
Rozebrałem wszystko jeszcze raz, posprawdzałem, poczyściłem. Lampa odpalona i dupa. Płomienie poza siatką i szum odrzutowca. Odkecilem śrubę od fajki i podnosiłem fajkę w celu sprawdzenia czy to może za dużo nafty w stosunku nafta- powietrze. niestety nie przyniosło to żadnego rezultatu - fajka przy dyszy czy tez 4 cm od niej i i tak siatka w płomieniach. Fuck!
Wymiana dyszy na inna używkę z hasaga także nie przyniosła nowości.
#14
Ile czasu lampę palisz z płomieniami poza siatką?
#15
Ja miałem kilka siatek - z tych tańszych, w których po zapaleniu płomień zawsze był poza siatką, ale po chwili (zazwyczaj 30s do 60) lampa się stabilizowała i paliła już ok. Może to wina siatek?
Skype: kogo..
#16
(07-01-2015, 00:19)rastuch napisał(a): Czy moglibyście zmierzyć orientacyjnie jaka jest odległość dysza - fajka. Zastanawiam się czy nie mam także zbyt cienkiej uszczelki ołowianej pod parownikiem gdyż daszek (#562) nie siada na parowniku - na tym baryłkowatym zgrubieniu znajdującym się przy dyszy. Tak ma być? Jeżeli tak to po co to podtoczenie w daszku?
uszczelka w tej lampie jest z aluminium...
Viribus unitis
#17
(16-01-2015, 13:26)CZ@rek napisał(a): Ile czasu lampę palisz z płomieniami poza siatką?

Z 8-10 min
myslałem także że to "chwilowe" wiec ją przetrzymałem troche Tongue
#18
Może wię siatka zbyt mała po wypaleniu się zrobiła?
Jaką założyłeś?
#19
Na optimusie 250 i na tych zamawianych wspolnie 500 efekt ten sam

Nemo czy ta ameliniowa uszczelka ma grubosc standardowej olowianej Px czy to cieniutka blaszka?
#20
Jeśli piszesz o LIBERTY HK500-600 to jestem zaskoczony. W Bundesmaksie daje radę więc w H351L tym bardziej powinna.
Tym samym siatka odpada, powód jest gdzie indziej. Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości