Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Høvik Standard nr41
#1
Wczoraj kupiłem dwie kuchenki Svea nr5 oraz Høvik Standard nr41 w oryginalnym opakowaniu.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Gratulacje Smile a możesz podzielić się informacją gdzie takie znaleziska nabyłeś?
#3
(03-05-2017, 09:00)bury32 napisał(a): Gratulacje Smile a możesz podzielić się informacją gdzie takie znaleziska nabyłeś?

No właśnie - skąd brać takie skarby? Big Grin
Maciek
#4
Pewnie że moę tymbardziej że jutro odbieram kolejne trzy lampy Colemana Hasaga i Hovik Verk nr 102.Pracuję w Norwegii i znajuje lampy i kuchenki na portalu Finn.no
#5
Coś czułem, że to zbyt piękne na Polskę...
Maciek
#6
(06-05-2017, 16:22)borys1958 napisał(a): Pewnie że moę tymbardziej że jutro odbieram kolejne trzy lampy Colemana Hasaga i Hovik Verk nr 102.Pracuję w Norwegii i znajuje lampy i kuchenki na portalu Finn.no

Też grzebałem na Finn ale jakoś nic nie wypatrzyłem ciekawego a to co by mnie interesowało to było drogie jak na ebay-u.

To naprawde fajnie grezbać lokalnie i wyszukiwać perełki tak samo jak Allenstein robi to w Anglii - fakt w Polsce żadko cos sie trafia tak jak te 3 lampki i w tym HOVIK Smile
#7
To nie całkiem tak,ja poznałem gościa właśnie przez finn.no najpierw kupiłem od niego trzy lampki z których tylko jedna wystawiona była na finn.no.Teraz gdy mam ochotę i zasoby piszę do niego emaila a on proponuje mi coś do kupna.Gość skupuje też lampy i kuchenki naprawia je i sprzedaje ma ich dziesiątki.Kupiłem już od niego sześć lamp,ostatnie w zeszłą niedzielę.Jest jeszcze jeden gość który non stop ogłasza się na finn.no jak napisał w ogłoszeniu to samych lamp marki Primus ma 800.Aż głowa boli z zazdrości.
#8
Høvik dostał nowy brenner i hula aż miło.

A fotka.


Załączone pliki Miniatury
   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości