Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekspres do kawy dla "lampiarza" :)
#11
(08-05-2014, 19:33)CZ@rek napisał(a): Gaz, patelnia i mieszadło Smile
Moim celem jest HUKY500 - foty w załączeniu. Smile

HUKY - piękny!

Rolleyes

BR,
Maciek
#12
Fakt. Piekny Smile
I podobno świetnie spełnia swoją rolę. Taki piękny bęben do palenia kawy. Big Grin
#13
Fajne Petromaccino musi z tego wychodzić :-) Tylko trzeba spienić trochę ropy :-)
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#14
A to już żaden problem Wink
#15
Saeco mi się kojarzy z plastikiem.
Jeśli ekspres nie ma bojlera, jest co kolwiek plastikowego w mechanizmie to jak dla mnie jest to rzecz dyskwalifikująca. Ale… co po super ekspresie jak ziarno kawy jest wątpliwej jakości. Tu musi być para Smile
Ale zgodzę się, że super kawa to rzecz wręcz idealna. Niestety nie często jest okazja się takiej napić.

Mój typ to Gaggia Achille i jej podobne Big Grin
#16
(05-09-2014, 21:43)CZ@rek napisał(a): Saeco mi się kojarzy z plastikiem.
Jeśli ekspres nie ma bojlera, jest co kolwiek plastikowego w mechanizmie to jak dla mnie jest to rzecz dyskwalifikująca.

Święte słowa! Smile

BR,
Maciek
#17
Pan ankamal to chyba tutaj tylko reklamowo zawitał Smile Ja tam w domu mam z lenistwa Nivonę, ale ona oczywiście nie ma startu do kolbowych z boilerem - dlatego dla mnie najlepsza kawa to taka na mieście z porządnej maszyny i fajnych ziarenek Smile A dla budżetowych smakoszy fajną alternatywą jest kawiarka na kuchenkę Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#18
Taka kawiarka na kuchenkę dobrze nadaje się do postawienia na petromaxa zamiast górnej czapeczki
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#19
A ja się pochwalę, bo końcem zeszłego roku wygrałem ekspres ciśnieniowy lavazzy Smile Nie jest to jakiś szczyt techniki, ale kawę robi pyszną.
Skype: kogo..
#20
Mój komplecik retro Big Grin


Załączone pliki Miniatury
   

BR,
Maciek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości