Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ENDERS 9061
#1
Witam wszystkich
Jestem nowy na forum i jestem również nabywcą tej kuchenki na dzisiaj zakończonej aukcji .Czy ma ktoś takową i może mi coś ciekawego na jej temat napisać ?
#2
Gratuluję.
Też starałem się nabyć tą kuchenkę. Wygrał szybszy Wink
#3
Witaj
To moja druga połowa jest taka prędka. Zależało mi na tej kuchence ale zobaczymy co przyjdzie. Na foto wygląda ok.
#4
Jeśli chodzi o jakieś info to miałem instrukcję, jest w załączniku.


Załączone pliki
.pdf   Enders+Bedienungsanleitung+9061D.pdf (Rozmiar: 281.04 KB / Pobrań: 1,154)
#5
Podziękował
Za trzy dni kończy się aukcja wersji cywilnej , też wygląda nieźle. Ja do tej pory używałem śmierci turysty ale jest trochę za mała
#6
Widziałem tą cywilną. Jednak to nie to.
Lampy nauczyły mnie cierpliwości. Poczekam więc na wersję zmilitaryzowaną. Może przed przyszłymi wakacjami coś się pojawi na ulubionym portalu aukcyjnym. A jak nie to będę 'leciał' dalej na Trzmielu4. Big Grin
#7
No i się doczekałem. Big Grin
Młodszy a może mniejszy brat dieselkochera już w moich rękach. Fajna zabawka. Dodatkowo robi to, do czego ją zrobiono - pali jak szalona.
Chrzest bojowy przejdzie za jakiś czas ale już teraz pięknie pracuje.

Czyli jak widać cierpliwość popłaca. Przynajmniej w przypadku mniej rzadkich przedmiotów.


Załączone pliki Miniatury
   
#8
Gratulacje! Wygląda kozacko.
Skype: kogo..
#9
Nie tylko wygląda.
Jak go odebrałem i otworzyłem to stwierdziłem - czemu to takie małe. Teraz wycofuje to co pomyślełem - to jest zajefajne.
Ten Enders świetnie pali, dobrze grzeje. Poza tym z uwagi na kształt da się go do auta zaaplikować Wink
#10
To czekamy na fotki sprzętu w boju. Testowałeś może w ile czasu grzeje 1l wody?
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości