Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DT 501,P-x 821,P-x 523
#1
    Ditmar Maxim 501,P-x 821 Baby,P-x 523-821 oświetlaja ogródek
#2
Pięknie! Nawiązując do naszej rozmowy via email - mogę polecić ZIBRO w Castoramie - spaliłem już tego 5 litrów i jestem więcej niż zadowolony - wychodzi poniżej 8pln za litr - w naszym kraju to chyba tylko paliwo lotnicze jest tańsze!
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#3
Ja włsśnie będę kupował to paliwo.
Poza tym w uni-lux.pl mają tosaine plus (150 zł za 20l.; przy odbiorze osobistym 140 zł). Też będę chciał przetestować.
A że tylko po 20 litrów sprzedają to pewnie szybko to nastąpi bo nasze zabawki lubią pić dużo nafty.
#4
Tosaine jeszcze nie sprawdzałem, ale też wygląda OK. Przy zakupie trzeba jakieś papierki powypełniać - jak ktoś lubi na bogato dieslem jeździć i chce sobie tym zalać auto, to skarbówka może się doj..czepić Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#5
Papierek to oświadczenie, że paliwo użyte zostanie do celów grzewczych.
Jeśli chodzi o karę za niezgodne użytkowanie to sie tylko tyczy omijania akcyzy paliwowej dla pojazdów.
Jeśłi więc Twoja lampa nie jest samochodem to nie powinieneś się bać. Smile
#6
Ja się nie boję, zwyczajnie mnie to śmieszy, przy cenie tego paliwa ponad 2x większej od benzyny czy diesla Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#7
Wczoraj kupiłem litr nafty oświetleniowej za 17,99 w JUKA. To jest ponad 3x więcej.
Paliwo dobre, nie ma zapachu po spalaniu ale czy cena ma uzasadnienie?? Moim zdaniem nie. Przecież nafta to mniej lotna frakcja przy destylacji ropy, a więc przy produkcji benzyny nafte mozna uzyskać przy okazji. Żadne dodatkowe nakłady nie są potrzebne.
#8
:Na paliwie ZIBRO z Castoramy pale moje lampy już 2 lata, jest wszystko ok żadnych skutków ubocznych.Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości