Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części serwisowe, mantle, lejki
#1
Witam forumowiczów.

Nazbierało się nam kilka zestawów serwisowych do Bundesmaxów (lejek, części serwisowe, 3 mantle LUXOR bądź PETROMAX). Cena 49 zł + przesyłka. Czy ktoś byłby zainteresowany takim zestawem. Jeżeli nie to wystawię na aledrogo.
#2
a co jest w zestawie serwisowym - podrzuć jakąś fotkę Smile
Skype: kogo..
#3
Ja bym się uśmiechnął Smile
#4
Do końca nie wiem Big Grin
Nazbieraliśmy siatkę gratów. Postaram się to szybko przebrać i pocykać. Na bank nie będzie to jedna uszczelka i igła Big Grin Anyway najpierw wrzucę na forum.
#5
No to miodzio. Czekamy Smile
#6
To jestem potencjalnym zainteresowanym Smile
Skype: kogo..
#7
Zdjęcia załączone. Lejki klucze mogą być używane, nawet jeżeli nie były, to posiadają ślady wieloletniego magazynowania.

Jeżeli chodzi o siatki LUXOR, o których wspominałem, to ich nie ma.. poniosła mnie fantazja. Są petromaxy lub colemany.

Mam gotowych 6 kompletów. (3 siatki, lejek, klucz, części) Siatek petromaxa mam 6 więc wystarczy ich tylko na dwa komplety. Reszta kompletów z colemanami.

Dwa komplety z petromaxami pójdą do 2 pierwszych osób (Czarek, Kogo) chyba, że nie będą zainteresowani, wtedy przesunie się na następnych

Zamówienia proszę składać w tym poście, wysyłamy pierwszym 6 osobom, które zaklepią sobie tutaj!! PM się nie liczą, żeby nie było niedomówień, będzie czarno na białym kto zamówił pierwszy.

Cena 49 zł + wysyłka (15 zł DPD, poczta paczka 11 zł)


Załączone pliki Miniatury
                       

#8
Fajne zestawy. Zainteresowany jestem.
#9
Piszę się na 3cią osobę. Smile
Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś ty ze mną. Blask twój i ciepło twoje mnie pocieszają.
#10
Ja chcę być czwartyBig Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości