Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się lampisz - 8. Vapalux m320 mk2 :)
#1
No to zapraszam na prezentacje kolejnego odcinka o lampiarstwie stosowanym. Dziś bierzemy na warsztat Brytolskiego kozaka - Vapaluxa m320 Smile

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
Bomba! Smile

Może dorzucisz fotek przy okazji do galerii? Smile A swoją drogą, może Petromax jest mało upierdliwy w stosunku do Vapa, ale przy Hasagu i tak wymięka Smile Do filmików talentu nie mam, ale może na jakimś zlocie będzie kiedyś okazja żeby pokazać Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#3
Najtrudniejszy pierwszy krok Smile .... grzej kamerę i jazda
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
Jakoś wolę focić Smile Ale może kiedyś jak spirytus do podgrzewacza wleje mi się nie w tą dziurę hue hue Big Grin
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#5
No to wcale nie jest taki głupi pomysł ... Colemana 200A kręciłem po podwójnym whiskaczu, bo nie byłem w stanie zebrać myśli Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#6
Tyrell obejrzałem wszystkie twoje filmiki, super wreszcie coś po polsku i czegoś się można dowiedzieć.
#7
Big Grin ... Dziękuję wszystkim moim fanom za uznanie.
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#8
A forum dziękuje Tobie za product-placement Big Grin
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#9
Tiaaa...zaraz nam tu wjadą emeryci z Florydy i Kaliforni. Ostatnio mocno się aktywują w oglądaniu filmów o Colemanach Big Grin
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#10
Pewne! Chociaż bardziej liczę na tych skośnookich z Tajwanu - zrobimy im jakieś wycieczki szkoleniowe czy coś, bo laptopa muszę wymienić i ze dwa szkiełka do aparatu kupić a to podobno u nich za miskę ryżu rozdają Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości