Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLEMAN
10-06-2016, 11:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2016 11:16 przez nemo.)
COLEMAN
miły dla oka akcent lampowy na plaży w Ustroniu Morskim
Lula pilnuje namiotu

Viribus unitis
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2016, 13:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2016 13:52 przez rastuch.)
RE: COLEMAN
Na wiekszosci colemanowskich namiotow widzialem ten znaczek. Czy ma on cos sugerowac czy jest tak dla picu ?
10-06-2016, 13:59
To nic innego jak logo marki , występujące na wszystkich produktach turystycznych Colemana , mam trochę akcesorii turystycznych np namiot , krzesełka i widnieje na nich w/w logo . Firma zaczynała swoją działalnośc od lamp i kuchenek .
10-06-2016, 14:04
Dokładnie tak, Coleman jest jednym z największych amerykańskich producentów sprzętu turystycznego dystrybuowanego w sieci Wall Mart. Ewolucja firmy jest rzeczywiście imponująca biorąc pod uwagę fakt od czego zaczynali na początku XX wieku.
To jest obecne logo Colemana.
10-06-2016, 17:56
Na zlocie w Newark tez byl taki duzy namiot Colemana, prawde mowiac nie wiedzialem ze oni produkuja namioty I krzeselka turystyczne.. Myslalem ze tylko sprzet grzewczy i oswietleniowy...
10-06-2016, 23:50
A ja z Colemanem pierwsze spotkanie miałem właśnie w kontekście namiotu i logo wydawało mi się dość dziwne wtedy Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS