Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aladdin 23 z dzis
#1
Wlasnie wrocilem z gieldy I chcialem wam sie pochwalic moim nabytkiem, wlasciwie to chcialem go sprzedac ktoremus z forumowiczow ale jak przeciscilem I postawilem na biurku to mnie jakas taka tkliwosc wziela i chyba juz tam zostanie, kupilem dzis kilka aladdinow, bez szkla i galeryjki, mysle ze beda zainteresowani... A jezeli do lipca ta lampa mi sie opatrzy to zmieni wlasciciela na forum... Stan igla Smile Mam pytanie, jest ktos zainteresowany mantlami do Aladdinow?


Załączone pliki Miniatury
           
#2
(12-04-2015, 14:38)alenstein napisał(a): Wlasnie wrocilem z gieldy I chcialem wam sie pochwalic moim nabytkiem, wlasciwie to chcialem go sprzedac ktoremus z forumowiczow ale jak przeciscilem I postawilem na biurku to mnie jakas taka tkliwosc wziela i chyba juz tam zostanie, kupilem dzis kilka aladdinow, bez szkla i galeryjki, mysle ze beda zainteresowani... A jezeli do lipca ta lampa mi sie opatrzy to zmieni wlasciciela na forum... Stan igla Smile Mam pytanie, jest ktos zainteresowany mantlami do Aladdinow?

Ile za niego chcesz? Jestem zainteresowany.
#3
No to jest już trzech chętnych.. Smile
#4
Śliczna Smile
#5
Zrobilem pare fotek odpalonej lampy, nawet ladnie ale mam wrazenie ze moja druga lampa swieci jasniej, byc moze dlatego ze ma bialy klosz. Porownac ich nie moge bo druga jest w Polsce.


Załączone pliki Miniatury
       
#6
Piękna sztuka, aż miło popatrzeć jak rozjaśnia mrok Smile Stoję w kolejce Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości